Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 


SPOLUPRACUJEME » Levenhuk
Levenhuk

Pro naše malé vědátory jsme do nabídky našeho obchodu zařadili i základní modely kvalitních optických přístrojů Levenhuk.

Společnost Levenhuk je významný americký výrobce optických přístrojů (mikroskopů, teleskopů a binokulárních dalekohledů) se sídlem v USA a pěti pobočkami v Evropě.

V současnosti společnost navrhuje a vyrábí následující optické přístroje: mikroskopy, teleskopy a binokulární dalekohledy, včetně na trhu velmi úspěšné řady designové edice teleskopů a mikroskopů. Kromě nich společnost Levenhuk dále nabízí hotové preparáty k mikroskopům, hvězdné mapy, příslušenství k čištění optiky, studijní materiály o přírodních vědách.

Na všechny výrobky značky Levenhuk se poskytuje celoživotní záruka pokrývající vady materiálu a provedení.

 

Zdroj: www.levenhuk.cz

 

V případě zájmu o produkty Levenhuk, které nejsou v nabídce našeho e-shopu, nás prosím neváhejte kontaktovat. Jsme schopni zajistit kompletní sortiment této společnosti.