Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 


SPOLUPRACUJEME » Learning resources
Learning Resources

Learning Resources je výrobcem široké palety učebních pomůcek a hraček získávajících mnohá ocenění. Většinu zákazníků tvoří učitelé, ale nemalou část tvoří i rodiče či prarodiče – vlastně každý, kdo by měl rád pozitivní vliv na rozvoj dětí.

Společnost byla založena v 80. letech minulého století v americkém státě Illinois, a protože i na evropském kontinentu byla velká poptávka po produktech firmy Learning Resources, v roce 1994  byla v anglickém Norfolku založena její dceřinná společnost . Doménou společnosti je vytváření názorných produktů, které pomáhají posílit schopnosti dítěte skrze zkoumání, představivost a zábavu.

Všechny produkty odpovídají Evropským bezpečnostním standardům.

Zdroj: www.learningresources.co.uk (volně přeložila Petra Pokorná)

 

Více info a katalog:  http://www.learningresources.co.uk

V případě zájmu o produkty z katalogu Learning Resources, které nejsou v nabídce našeho e-shopu, nás prosím neváhejte kontaktovat. Jsme schopni zajistit kompletní sortiment této společnosti.